Od kilku miesięcy trwają prace przygotowawcze do VII Ostrowskiego Misterium Męki Pańskiej.

Nadszedł już czas, by powoli zacząć informować o działaniach dotyczących kolejnego misterium. Oczywiście wszystkiego od razu zdradzać nie będziemy. Jeśli odwiedzaliście w ostatnim miesiącu naszą stronę, to widzieliście już licznik, który odlicza dni. Tak, data misterium jest znana – to zawsze dzień przed Niedzielą Palmową. W tym roku będzie to 4 kwietnia. Kilka dni po świętach opublikowaliśmy spot zapowiadający misterium. Jeśli nie widzieliście to zachęcamy do obejrzenia:

Jeszcze wcześniej, pod koniec listopada, odbyło się spotkanie dotyczące scenariusza, z którego zamieszczamy zdjęcia. Jeśli scenariusz to również scenografia – tego dotyczyło kolejne spotkanie. To tylko kilka wątków, które toczą się wokół misterium, a pracy przed nami wiele.

Wkrótce zapraszać będziemy na próby. Jeśli chociaż przez chwilę zastanawiałeś/aś się wziąć udział w misterium (w roli aktora) to już Cię serdecznie zapraszamy. Śledź nas na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Jeśli chcesz w inny sposób nam pomóc/wesprzeć nas to pisz śmiało – na stronie głównej przez formularz lub na adres kontakt@ostrowskiemisterium.pl. Widzów już dziś zapraszamy 4 kwietnia 2020 r. do Parku Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *